Posted on Leave a comment

Zgodovinska vrnitev! Bayern München je doživel katastrofalen poraz z 1-5, kar je sprožilo veliko krizo

Bayern München je doživel prvi prvenstveni poraz v letošnji sezoni, saj je z 1:5 izgubil proti Frankfurtu. Domači so v prvem polčasu hitro povedli s 3:0, zadetke so dosegli Malmouche, Ebiembe in Larsson. Neuspeh je prekinil Bayernova prizadevanja za obrambo naslova in zadal močan udarec moštvu. Bayern München je najuspešnejši nemški klub z 31 domačimi naslovi in ​​številnimi evropskimi odličji.

Vendar pa so doživeli nekaj frustrirajočih izgub. Med sezono Bundeslige 1976-77 je Bayern doživel opazen poraz in izgubil z 1-6 proti Saarbrücknu. Saarbrücken je dosegel dva zadetka v prvem in štiri v drugem polčasu, Gerd Müller pa je dosegel edini zadetek Bayerna. Še en uničujoč poraz se je zgodil v sezoni Bundeslige 1978-79, Otroški Nogometni Dresi ko je Bayern izgubil z 1-7 proti Fortuni Dusseldorf.

Dusseldorf je hitro prevzel vodstvo in dominiral celotno tekmo ter si prislužil odmevno zmago. Morda najpomembnejši poraz v zgodovini Bayerna se je zgodil v sezoni Bundeslige 1976/77, ko je na domačem igrišču proti Schalkeju doživel zgodovinski poraz z 0:7. Schalke je v prvem polčasu dosegel dva zadetka, v drugem pa še pet, Fischer pa je dosegel hat-trick. Bolj pozitivna novica je, Nogometni dresi kompleti da je bil Harry Kane izjemen v dramatični povratni zmagi Anglije nad Italijo. Kane je z dvakratnim zadetkom postal najboljši strelec Anglije v zgodovini Wembleyja in tako prehitel Bobbyja Charltona.