Posted on Leave a comment

Bayern poražen od avtsajderja po vodstvu z 2:0, tukaj si je Leverkusen zagotovil naslov

Nogometaši münchenskega Bayerna so doživeli nov šokanten poraz v bundesligi, Otroški Nogometni Dresi saj jih je v 28. krogu s 3:2 nadigrala ekipa Heidenheima.

Heidenheim je do zmage prišel po povsem neverjetnem preobratu, saj je Bayern v prvem polčasu z goloma Harryja Kana in Sergea Gnabryja vodil z 2:0.

V drugem delu tekme je Heidenheim ekspresno prišel do poravnave z goloma Kevina Sesseja v 50. in Tima Kleindiensta v 51. minuti.Za popoln preobrat je poskrbel Kleindienst z drugim zadetkom na tekmi v 79. minuti, ko je postavil končnih 3:2.

Ker je Bayer Leverkusen z golom Floriana Wirtza premagal Union Berlin z 1:0, messi dres zdaj Apotekarjeva prednost na vrhu lestvice pred Bayernom znaša kar 16 točk.Glede na to, da je do konca sezone še šest krogov, je možno, da si bo Bayer že v naslednjem krogu zagotovil naslov in dvignil pokal nemškega prvaka.

Za to potrebuje zmago proti Werderju doma v Bay Areni, ta tekma pa bo naslednjo nedeljo ob 17.30.